خانه اخبار

چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم

گواهی
کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش
کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش
نظرات مشتریان
نمایشگر 4 اینچی با نمایشگر 4 اینچی با رزولوشن 4 مگا پیکسل و 8 مگاپیکسل نمایشگر 16 متری با رزولوشن 16 متری با رزولوشن 1680x1080 پیکسل است.

—— نینا ها Litvinova از قزاقستان

Biz 6 yıldan fazla işbirliği var، ve biz iyi bir ortak، بن kazanmak kazanmak için kazanmak gibi، ben seninle zaman işbirliği yapmak istiyorum ......

—— عارف علی TEKTAS از ترکیه

ایندیالا پرتاما کالینیا از صفحه نمایش خاطره یانگ دیپیمپین استفاده می کند، و همچنین در صورت تمایل می توانید آن را از حالت فشرده خارج کنید و از آن لذت ببرید. Anda rekam juga ...

—— VIDEOTRON Luky از اندونزی

به همکاری با شما را بسیار قابل اعتماد سقوط کرد، در واقع برخی از مشکلات وجود دارد اما شما به حل در زمان کمک کرد، این خوب است من با شما همکاری خواهد کرد .....

—— مارک Michaelson از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم
چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم

با استفاده از نمایشگرهای ال ای دی در انواع زمینه ها ، بیشتر و بیشتر افراد با آنها آشنا می شوند و شروع به استفاده از آنها می کنند. چگونه می توانیم در مورد کیفیت نمایشگرهای LED قضاوت کنیم تا مناسب ترین محصول با کارایی بالا را برای خود انتخاب کنیم؟ با استناد به دانش استانداردهای اولیه فناوری آنها ، می توانیم کیفیت آنها را از جنبه های عملکرد و عملکرد آنها اعلام کنیم.

اول ، از جنبه عملکرد آنها ، عملکرد اصلی نمایشگرهای LED نشان دادن متون ، تصاویر و فیلم ها به تعداد زیادی از افراد است. مهمترین چیز این است که یک نمایش واقعی از مواد تهیه کنید. بنابراین ، وفاداری بالا لازم است. ما می توانیم با تنظیم استانداردهای تکنولوژیکی زیر ، وفاداری را بهبود بخشیم.

1 、 روشنایی

میزان روشنایی ، معنای مستقیمی را به انسان می بخشد. هنگامی که نمایشگر LED را می بینیم ، می توانیم آن را حس کنیم. در نظر نگیرید که هرچه میزان روشنایی بیشتر باشد ، جلوه نمایش بهتر خواهد بود. تأثیر نشان داده شده بستگی به استفاده از محیط و فاصله مشاهده دارد. برای نمایشگرهای داخلی معمولاً حدود 1000nit است. برای نمونه در فضای باز معمولاً بزرگتر از 6000nit است. برای نیمی از فضای باز ، معمولاً بین 2500nit و 5000nit است. وضوح بالا حتی روشنایی کمتری نیز می طلبد ، معمولاً در حدود 100 نانومتر تا 300 نانومتر. در یک کلام ، مناسب ترین روشنایی آن است که نه تنها باعث می شود مخاطبان تصاویر را در محیط های مختلف به وضوح مشاهده کنند بلکه ضمن تماشای مدت طولانی به چشم آنها آسیب نمی رساند.

2 temperature دمای رنگ

وقتی رنگ تصویر با رنگهای واقعی یکسان یا متفاوت نباشد ، وفاداری خود را از دست می دهد. این مربوط به دمای رنگ تعادل رنگ سفید است. اگر افراد به طور مستقیم نمایشگرهای LED را تماشا می کنند ، دمای رنگ مناسب تراز سفیدی 6500K به 8000K beteen می شود. اگر نمایشگرهای LED توسط ایستگاه های تلویزیونی منتقل شوند ، دمای رنگ باید در حدود 5500K تنظیم شود. به این ترتیب ، تصاویر روی نمایشگرهای LED بعد از انتقال توسط دوربین های فیلمبرداری واقعی خواهند بود.

3 angle زاویه دید

در مورد تجهیزات صفحه نمایش هرچه زاویه دید بزرگتر باشد ، جلوه نمایش بهتر می شود و البته دامنه مشاهده نیز بزرگتر است. زاویه دید را می توان به یکی افقی و عمودی تقسیم کرد. تاکنون ، برای نمایشگرهای LED تمام رنگی داخلی ، نمایشگر افقی و عمودی به ترتیب از 140 و 100 درجه می تواند بزرگتر باشد. برای نمایشگرهای LED تمام رنگی در فضای باز ، نمایشگر افقی و عمودی به ترتیب می تواند بزرگتر از 100 و 90 درجه باشد. بر اساس دیدن تصاویر به طور واضح و کاملاً در محدوده زاویه دید ، رنگ ها هنگام تماشای از زاویه دید مختلف نمی توانند متفاوت باشند. این عمدتا مربوط به ترتیب تراشه های RGB در حین محصور کردن لامپ های LED است. تاکنون دو روش ترتیب وجود دارد:

4 scale مقیاس خاکستری

وقتی حس لایه ها روی صفحه نمایش خوب نباشد و پدیده از دست دادن پیکسل ها در مقایسه با مواد وجود داشته باشد ، این بدان معنی است که سطح خاکستری پایین است و صفحه نمایش نمی تواند مواد را به روش واقعی نشان دهد. روش آزمایش حرفه ای استفاده از نوارهای مقیاس خاکستری است که از طریق آن افراد می توانند سطح خاکستری را به وضوح مشاهده کنند. تاکنون ، شرکت ها می توانند مقیاس خاکستری 16bit را تحقق بخشند. در آینده ، به 18bit می رسد. تصاویر زیر نوارهای مقیاس خاکستری را نشان می دهد که برای آزمایش استفاده می شود:

5 rate نرخ تازه کردن

اگر هنگامی که افراد نمایشگرهای LED را تماشا می کنند ، سوسو زدن ظاهر می شود و اگر خطوط تاریک در هنگام استفاده از دوربین ها برای گرفتن عکس ظاهر می شود ، به این معنی است که سرعت تازه سازی کم است. نرخ تجدید بزرگتر از 300Hz بر تأثیر مشاهده افراد تأثیر نمی گذارد. با این حال ، اگر استفاده از دوربین یا دوربین فیلمبرداری اثر خوبی داشته باشد ، میزان تازه سازی بالاتر از 2000Hz خواهد بود. تصاویر زیر مقایسه بین میزان تجدید بالا و پایین را نشان می دهد:

6 、 کنتراست

وقتی تصاویر را روی نمایشگرهای LED می بینیم ، گاهی اوقات احساس خواهیم کرد که آنها کمی سفید و خاکستری هستند ، مانند گاز که روی آنها پوشانده شده است. این بدان معنی است که تضاد آنها کم است. معمولاً کنتراست نمی تواند کمتر از 1000: 1 باشد. این کنتراست عمدتاً مربوط به کپسوله کردن لامپ های LED و طراحی ماسک های ماژول است. کنتراست لامپ های LED در نگهدارنده های سیاه بسیار بیشتر از لامپ های LED با نگهدارنده های سفید است. تصاویر زیر مقایسه اثر را نشان می دهد:

7 、 یکنواختی

ظاهر لکه ها و موزاییک در نمایشگرهای LED عمدتا مربوط به روشنایی و یکنواختی رنگ لامپ های LED است. ما می توانیم با آزمایش RGB و رنگ های سفید ، میزان روشنایی و یکنواختی رنگ نمایشگرهای LED را بررسی کنیم. تصاویر زیر مقایسه تست و اثر را نشان می دهد:

پس از دانستن عملکردها ، یک صفحه نمایش LED با کیفیت بالا نیز باید از عملکرد خوبی برخوردار باشد. ما می توانیم از روشهای زیر عملکرد آن را مشخص کنیم.

(1) 、 پیکسل ها خارج از کنترل (تحت ضمانت)

پیکسلهای خارج از کنترل را می توان به صورت معمولی روشن و خاموش به پیکسل ها تقسیم کرد. جدول زیر استانداردها و کلاس های موجود در این صنعت را نشان می دهد:

با توسعه نمایشگرهای LED با وضوح بالا ، دیگر نمی توانیم از این استانداردها استفاده کنیم تا در مورد آنها قضاوت کنیم. استاندارد باید بالاتر باشد و نرخ پیکسل ها از کنترل زیر 1X10-5 خارج هستند

of 2) 、 سطح حفاظت و ایمنی

سطوح محافظت را می توان به سطح ضد آب و سطح ضد آب تقسیم کرد. هرچه تعداد IP بزرگتر باشد ، سطح حفاظت نیز بالاتر می رود. جدول زیر استانداردهای موجود در این صنعت را نشان می دهد:

afety می تواند توسط جنبه های زیر نشان داده شود: 1. جریان نشت (هنگامی که دارای ولتاژ X1.1 می باشد ، جریان نشت زمین باید 3/5 میلی آمپر باشد ؛ 2- استحکام دی الکتریک (تحت شرایط 1500 ولت ، آزمایش 1min بدون شکست عایق).

、 3) consumption مصرف انرژی و راندمان انرژی

با کاهش مصرف برق و بهبود راندمان انرژی ، می توان دما را کاهش داد و طول عمر نمایشگرهای LED را طولانی تر کرد.

اگر درجه حرارت 10 ℃ پایین تر باشد ، طول عمر آن دو برابر خواهد شد. کاهش مصرف انرژی و بهبود بهره وری انرژی می تواند باشد

از طریق جنبه های زیر تحقق یافت:

LED 、 با ارزش Vf کم

B IC آی سی درایور جریان ثابت با مقدار Vds کم

C 、 PCB با مقاومت بالا

D voltage ولتاژ کار ماژول: 4.2V 3.8V

E efficiency تعویض منبع تغذیه PFC≥0.95 انتقال قدرت (0.85 ≥)

قابلیت اطمینان 4 (

حتی اگر اثر صفحه نمایش LED بسیار خوب باشد ، اگر قابلیت اطمینان و پایداری آن پایین باشد ، کیفیت آن نیز بسیار پایین است. برای

بهبود قابلیت اطمینان ، می توانیم روی جنبه های زیر توجه کنیم:

A selection انتخاب مواد: تجزیه و تحلیل مواد

B design طراحی حرارتی: اتلاف و توزیع گرما

C 、 افزونگی: منبع تغذیه سوئیچینگ ، کنترل کننده و مدار PCB

د toler تحمل مواد: حاشیه 20٪

E test آزمون تأیید شبیه سازی برای قابلیت اطمینان: طول عمر ، احراز هویت

پس از مطالعه فوق ، هنگامی که ما یک صفحه نمایش LED را مشاهده می کنیم ، می دانیم که چگونه کیفیت آن را بررسی کنیم و کلاس آن را indentify کنیم. بنابراین ، ما در نهایت محصولی را که مناسب برای ما باشد با عملکردی با هزینه بالا انتخاب خواهیم کرد.

میخانه زمان : 2018-02-14 22:14:59 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.

تماس با شخص: Mr. Jason Guan

تلفن: +86 134 3062 7247

فکس: 86-755-32817186

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)