خانه اخبار

چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم

گواهی
کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش
کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش
نظرات مشتریان
نمایشگر 4 اینچی با نمایشگر 4 اینچی با رزولوشن 4 مگا پیکسل و 8 مگاپیکسل نمایشگر 16 متری با رزولوشن 16 متری با رزولوشن 1680x1080 پیکسل است.

—— نینا ها Litvinova از قزاقستان

Biz 6 yıldan fazla işbirliği var، ve biz iyi bir ortak، بن kazanmak kazanmak için kazanmak gibi، ben seninle zaman işbirliği yapmak istiyorum ......

—— عارف علی TEKTAS از ترکیه

ایندیالا پرتاما کالینیا از صفحه نمایش خاطره یانگ دیپیمپین استفاده می کند، و همچنین در صورت تمایل می توانید آن را از حالت فشرده خارج کنید و از آن لذت ببرید. Anda rekam juga ...

—— VIDEOTRON Luky از اندونزی

به همکاری با شما را بسیار قابل اعتماد سقوط کرد، در واقع برخی از مشکلات وجود دارد اما شما به حل در زمان کمک کرد، این خوب است من با شما همکاری خواهد کرد .....

—— مارک Michaelson از انگلستان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم

چگونه می توانیم کیفیت صفحه نمایش LED را شناسایی کنیم

با استفاده از صفحه نمایش LED به انواع زمینه ها، مردم بیشتر و بیشتر با آنها آشنا هستند و شروع به استفاده از آنها می کنند. چگونه می توانیم کیفیت نمایشگرهای LED را قضاوت کنیم تا مناسب ترین محصول را با عملکرد هزینه بالا برای خود انتخاب کنیم؟ بر اساس شناخت استانداردهای تکنولوژی اولیه ما می توانیم کیفیت آنها را از جنبه های عملکرد و عملکرد آنها مشخص کنیم.

اول، از جنبه عملکرد آنها، عملکرد اساسی نمایشگرهای LED، نمایش متن ها، تصاویر و فیلم ها به تعداد زیادی از مردم است. مهمترین چیز این است که نشان دادن واقعی از مواد را نشان می دهد. بنابراین، وفاداری بالا ضروری است. ما می توانیم از طریق تنظیم استانداردهای تکنولوژیکی زیر، وفاداری را بهبود بخشیم.

1، روشنایی

درجه روشنایی مردم را به یک حس مستقیم تبدیل می کند. هنگامی که صفحه نمایش LED را می بینیم، می توانیم آن را حس کنیم. فکر نکنید که روشنایی بالاتر است، بهتر است اثر نمایش داده شود. اثر نشان دادن به محیط استفاده و فاصله مشاهده بستگی دارد. برای صفحه نمایش داخلی، معمولا حدود 1000 نیت است. برای فضای باز، معمولا بیشتر از 6000 نیت است. برای نیمه در فضای باز، آن معمولا بین 2500nit و 5000nit است. آنهایی که دارای رزولوشن بالا هستند، نیاز به روشنایی کمتری دارند، معمولا حدود 100nit تا 300nit. در یک کلمه، مناسب ترین روشنایی این است که نه تنها باعث می شود مخاطبان تصاویر را به وضوح در محیط های مختلف مشاهده کنند، بلکه در حالی که برای مدت طولانی تماشا می کنند، چشم آنها را آسیب نمی زند.

2، دمای رنگ

هنگامی که رنگ های تصویر با مواد اصلی واقعی متفاوت نیستند، تصویر وفاداری خود را از دست می دهند. این مربوط به دمای رنگ تعادل رنگ است. اگر مردم به طور مستقیم صفحه نمایش LED را تماشا کنند، دمای رنگ مناسب تعادل رنگی بین 6500 تا 8000 کیلوگرم است. اگر صفحه نمایش LED توسط ایستگاه های تلویزیونی پخش شود، درجه حرارت رنگ باید به حدود 5500K تنظیم شود. به این ترتیب، تصاویر پس زمینه بر روی صفحه نمایش LED پس از ارسال توسط دوربین های فیلم واقعی خواهد بود.

3، زاویه دید

همانطور که برای تجهیزات نمایش، بزرگتر زاویه دید، بهتر اثر نمایش، و البته دامنه مشاهده بزرگتر است. زوایای دید را می توان به یک افقی و یک عمودی تقسیم کرد. تا کنون، برای صفحه نمایش LED های رنگی تمام رنگی، افقی و عمودی می تواند بزرگتر از 140 و 100 درجه باشد. برای صفحه نمایش LED های رنگی تمام رنگی، افقی و عمودی می تواند بزرگتر از 100 درجه و 90 درجه باشد. براساس مشاهده تصاویر به وضوح و کاملا در محدوده زاویه دید، رنگها هنگام تماشای زاویه دید مختلف نمی توانند متفاوت باشند. این عمدتا مربوط به ترتیب تراشه های RGB در هنگام پوشش دادن لامپ های LED می باشد. تا کنون، دو راه برای ترتیب وجود دارد:

4، مقیاس خاکستری

هنگامی که حس لایه ها روی صفحه نمایش خوب نیست و پدیده از دست دادن پیکسل ها در مقایسه با مواد وجود دارد، این به این معنی است که سطح خاکستری کم است و صفحه نمایش نمیتواند به وضوح به صورت واقعی نشان داده شود. روش آزمایش حرفه ای این است که از نوارهای خاکستری استفاده کنید، از طریق آن مردم می توانند سطح خاکستری را به وضوح ببینند. تا به حال، شرکت ها می توانند مقیاس خاکستری 16 بیتی را تحقق بخشند. در آینده، آن را به 18bit برسد. تصاویر زیر نشان می دهد نوار های خاکستری که برای آزمایش استفاده می شود:

5، میزان تجدید نظر

اگر چشمک زدن هنگامی رخ می دهد که افراد ساعت های LED را تماشا می کنند و اگر خطوط تاریک به نظر می رسد هنگام استفاده از دوربین ها برای گرفتن یک عکس، به این معنی است که نرخ تازه سازی کم است. نرخ تازه سازی بزرگتر از 300 هرتز تأثیرات نمایش افراد را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. با این حال، اگر اثر نمایش در هنگام استفاده از دوربین ها یا دوربین های فیلمبرداری خوب باشد، میزان تجدید نظر بالاتر از 2000Hz خواهد بود. تصاویر زیر نشان می دهد که مقایسه بین نرخ بازشدن بالا و پایین:

6، کنتراست

هنگامی که ما تصاویر را بر روی صفحه نمایش LED تماشا می کنیم، گاهی اوقات احساس می کنیم که آنها کمی سفید و خاکستری هستند، مانند پوشش های گازدار روی آنها. این به این معنی است که کنتراست آنها کم است. معمولا، کنتراست نمی تواند کمتر از 1000: 1 باشد. کنتراست عمدتا مربوط به کپسول سازی لامپ های LED و طراحی ماسک های ماژول است. کنتراست چراغ های LED در نگهدارنده های سیاه بسیار بالاتر از لامپ های LED با دارندگان سفید است. تصاویر زیر نشان می دهد مقایسه اثر:

7، یکنواختی

ظاهر نقاط و موزاییک بر روی صفحه نمایش های LED عمدتا مربوط به روشنایی و یکنواختی رنگ لامپ های LED است. ما می توانیم یکنواختی روشنایی و رنگی صفحه نمایش LED را با آزمایش رنگ های RGB و سفید خود بررسی کنیم. تصاویر زیر نشان می دهد مقایسه آزمون و اثر:

پس از شناخت این توابع، یک نمایشگر LED با کیفیت بالا نیز باید عملکرد خوبی داشته باشد. ما می توانیم عملکرد خود را از طریق روش های زیر شناسایی کنیم.

(1)، پیکسل خارج از کنترل (تحت ضمانت)

پیکسل هایی که از کنترل خارج می شوند می توانند به پیکسل های معمولی روشن و خاموش باشند. جدول زیر استانداردها و کلاس های این صنعت را نشان می دهد:

با توسعه صفحه نمایش LED با رزولوشن بالا، دیگر نمی توانیم این استانداردها را برای قضاوت در مورد آنها اعمال کنیم. استاندارد باید بالاتر باشد، با نرخ پیکسل خارج از کنترل زیر 1X10-5

(2)، سطح حفاظت و ایمنی

سطح حفاظت را می توان به سطوح ضد آب و سطوح گرد و غبار تقسیم کرد. هرچه شماره IP بزرگتر باشد، سطح حفاظت بالاتر است. جدول زیر استانداردهای این صنعت را نشان می دهد:

سلامت می تواند توسط جنبه های زیر نشان داده شود: 1. جریان نشت (در هنگام ولتاژ ولتاژ X1.1، جریان نشتی زمین باید ≤3.5mA باشد؛ 2. قدرت دی الکتریک (تحت شرایط 1500V، آزمایش 1 دقیقه بدون فرسایش عایق).

(3)، مصرف انرژی و بهره وری انرژی

با کاهش مصرف برق و بهبود بهره وری انرژی، ما می توانیم دمای را کاهش دهیم و طول عمر صفحه نمایش LED را افزایش دهیم.

اگر دمای 10 ℃ پایین باشد، طول عمر دو برابر خواهد شد. کاهش مصرف انرژی و بهبود بهره وری انرژی می تواند باشد

از طریق جنبه های زیر تحقق یافت:

A، LED با مقدار Vf کم

B، درایور فعلی ثابت با مقدار Vds پایین

C، PCB با امپدانس کم

D، ماژول ولتاژ کاری: 4.2V 3.8V

E، منبع تغذیه سوئیچینگ PFC≥0.95 بهره وری انتقال (≥ 0.85)

(4)، قابلیت اطمینان

اگر چه اثر صفحه نمایش LED بسیار خوب است، اگر پایایی و پایداری آن کم باشد، کیفیت آن بسیار پایین است. برای

بهبود قابلیت اطمینان، ما می توانیم در مورد جنبه های زیر تمرکز کنیم:

A، انتخاب مواد: تجزیه و تحلیل مواد

B، طراحی حرارتی: تخلیه و توزیع گرما

C، افزونگی: تغذیه منبع تغذیه، کنترل کننده و مدار PCB

D، تحمل مواد: حاشیه 20٪

E، آزمون تأیید شبیه سازی برای قابلیت اطمینان: طول عمر، احراز هویت

پس از مطالعه فوق، زمانی که ما یک صفحه نمایش LED را تماشا می کنیم، می دانیم که چگونه کیفیت آن را بررسی و شناسایی می کنیم. بنابراین، در نهایت، محصولی را انتخاب خواهیم کرد که بهترین عملکرد را برای ما دارد.

میخانه زمان : 2010-02-02 22:14:59 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.

تماس با شخص: Mr. Jason Guan

تلفن: 86-755-32817186

فکس: 86-755-32817186

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)