خانه

Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.

نمایه شرکت

واقع در شنژن، شنژن ChinaStar Optoelectronic شرکت، محدود. با بیش از 10000 کارخانه ㎡، با کارگاه مدرن برای دفتر تحقیق، آزمایشگاه، پردازش الکترونیکی، مونتاژ، راه اندازی و پیری، ChinaStar تضمین قابلیت تولید 50000M2 صفحه نمایش LED برای تمام انواع سالانه، و قادر به ارائه خدمات یک بسته بندی برای ما است مشتریان از مشاور، تولید، تنظیم و تست، آموزش به خدمات پس از.


ChinaStar تولید طیف گسترده ای از صفحه نمایش LED، از جمله در فضای باز سری پر رنگ صفحه نمایش LED، داخلی LED سری نمایش، صفحه نمایش پرده LED، صفحه نمایش شبکه های LED، LED هیئت مدیره سحر و جادو نمایش و داخلی تک / دو رنگ صفحه نمایش LED، انعطاف پذیر صفحه نمایش نوار نرم LED، شیشه ای چراغ صفحه نمایش، رسانه نما، و غیره محصولات صفحه نمایش LED از شرکت ما به خوبی در سراسر جهان فروخته شده است، مانند آمریکا، ژاپن، استرالیا، روسیه، اروپا، شرق میانه و آفریقا. با کیفیت استثنایی، قیمت مناسب و خدمات مناسب پس از فروش، ChinaStar شناخت و شهرت بالا از مشتریان ما به دست آمده است.

ChinaStar مثبت تمرین حفاظت و صرفه جویی در انرژی از محیط زیست. در سال 2009، ما در فضای باز SMD چراغ صفحه نمایش توسعه موفقیت روشنایی، استخراج گرما و ضد آب، و ساخته شده است تا کمبود از صفحه نمایش سنتی LED از زاویه دید کوچک، رنگ غیر یکنواخت ماژول، مصرف برق بزرگ، اضافه وزن و غیره. در سال 2010، ChinaStar محصولات LED رسانه نما به ارمغان آورد به عنوان نوار انعطاف پذیر ویدئو LED، LED شیشه ای ها شفاف، LED خدمات جبهه نوار رسانه نما، خورشیدی چراغ صفحه نمایش، که جذب دسته چشم و دستاوردهای نظر بسیار خوبی از کارشناسان و audients.

از آنجا که پایه و اساس آن، ChinaStar شده است اصرار بر اصل ساخت یک نام تجاری درجه یک با کیفیت برتر و خدمات، ارائه راه حل های جامع برای صنایع مختلف، از جمله دولت، هتل، ایستگاه، ورزشگاه و غیره. علاوه بر داشتن تعداد کمی از فن آوری هسته ای مستقل و اختراع ثبت شده، ChinaStar ابتدا ساخته شده است تا استاندارد شرکت، که به طور موثر ترویج توسعه سالم صنعت چینی صفحه نمایش LED، پی در پی، ChinaStar متعهد دسته از پروژه های با کیفیت بالا در داخلی و خارجی.

ما به گرمی استقبال مشتریان از سراسر جهان با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر، و ما به دنبال به جلو به ایجاد روابط بلند مدت کسب و کار با مشتریان در سراسر جهان.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخچه ChinaStar

ChinaStar: سال های سال

2015

راه اندازی محصول و اخبار:

 • ChinaStar قایق سیستم کنترل جدید که توسط برنامه تلفن همراه برای پوستر منجر سریال نمایش کنترل با فای
 • ChinaStar راه اندازی سرویس جبهه چراغ ویدئو رسانه نما به عنوان P10، P16، P20
 • نسل بعدی ChinaStar UltraRes سری 4K نمایش p1.6، p1.9، سریال داخل سالن P2.0
 • P3 P4 در فضای باز پوستر چراغ صفحه نمایش، پوستر P6 شیشه ای صفحه نمایش LED.
 • ChinaStar اعلام جلو را باز ماژول DIP P10 P16 P16 P10 SMD P8

2014

راه اندازی محصول و اخبار:

 • ChinaStar قایق P8 P10 P16 IP68 ضد آب شیشه ای چراغ صفحه نمایش.
 • ChinaStar قایق P3 P4 در فضای باز چراغ صفحه نمایش، با بیش از 6000 نیت روشنایی.
 • ChinaStar قایق P3.91 P4.81 P6.25 در فضای باز اجاره ریخته گری صفحه نمایش LED.

2013

راه اندازی محصول و اخبار:

 • ChinaStar اعلام P6 P8 P16 P10 نیمه در فضای باز شیشه ای چراغ صفحه نمایش
 • ChinaStar اعلام صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ P10 و P16 ها، که می تواند قدرت حدود 30٪ از سنت چراغ صفحه نمایش را ذخیره کنید.
 • ChinaStar اعلام P8 P10 تعاملی طبقه ویدیو.

2012

راه اندازی محصول و اخبار:

 • ChinaStar به منطقه صنعت جدید، که به اشغال بیش از 20 000Square متر، با بیش از 6000 متر مربع چراغ صفحه نمایش خروجی هر ماه انتقال.

2011

راه اندازی محصول و اخبار:

 • ChinaStar توسط چند شرکت که با سال servial تجربه در زمینه صفحه نمایش به رهبری است.
 • ChinaStar برای همه سریال های در محیط داخلی و سریال در فضای باز شروع خروجی بزرگ با LED ماژول ها، و مقابله پروژه ها با شریک زندگی در هر دو داخلی و oveseas منجر شده است.
Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : ChinaStar

تعداد کارمندان : 380~420

فروش سالانه : 45000000-50000000

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش کیفیت خوب کامل رنگ LED پنل برای فروش